Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda


                                                                                                


BTR Enerji Türkiye’de Yenilenebilir Enerji Piyasasının başından beri aktif olup Yenilenebilir Enerji Santralleri planlama, danışmanlık, projelendirme ve anahtar teslim kurulumunda InteGreen ile birlikte ortak faaliyet göstermiştir. 2016 yılında yenilenen yapısı ile bir çok başarılı projeye imza atmıştır. 

Güneş Enerjisi Sistemlerinde Toshiba Türkiye ile ortak çalışan firmamız, ülkemizde ve dünyada Güneş Enerjisi Sistemleri, Rüzgar Enerjisi Sistemleri ve Biyogaz Enerji Sistemleri üzerinde ar-ge, proje geliştirme, yatırım planlama, anahtar teslim proje, bakım&onarım ve Scada hizmetleri konularında eksiksiz hizmet sunarak sektör içerisinde öncü olmayı hedeflemektedir.

Türkiye'de bir çok proje referansı bulunan şirketimiz, hızla büyüyen ve gelişen yapısı ile yenilenebilir enerji sektöründe yerini almıştır.  Uzman ekibimiz ile anahtar teslim çözüm önerileri sunan şirketimiz Bakım&Onarım alanında da faaliyet göstermektedir.  BTR Enerji 2024 yılı içerisinde Proje Geliştirme ve EPC Kapasitesini hızla arttırarak ‘Ucuz ve Temiz Enerji’ şirket vizyonunu başarı ve kararlılıkla takip etmektedir.

Led Aydınlatma Sistemlerinde Toshiba, Philips, Osram, Civilight, LedZon, Maxiled ve daha birçok firma ile bağlantılı çalışmaktadır. LED Aydınlatma ve Yenilenebilir Enerji sektöründe Türkiye’de öncü marka olan firmamız kısa zamanda birçok başarılı anlaşmalara imza atmıştır. BTR Enerji Aydınlatma Danışmanlık; Konusunda Uluslararası piyasalarda çalışmış, deneyimli teknik personeli ile müşterilerini en doğru şekilde yönlendirerek, kaliteli, TUV sertifikalı, Avrupa Standartlarında lisanslı ürünler üretir ve sistem çözümleri sunar, bu sayede birinci önceliği olan müşteri memnuniyetini dünya çapında istikrar ve güvenilirliği ile garanti eder.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0216) 455 05 04

Copyright © 2018 BTR Enerji. Her Hakkı Saklıdır.Web İşin Web Tasarım Hizmetleri
Top